Fotbal

Je to vážné? Pelé je opět na jednotce intenzivní péče

Pelého rekonvalescence po operaci neprobíhá podle plánu. Před pár dny byl sice přeložen na běžné oddělení, ale jeho stav se zhoršil, a tak musel zamířit zpátky na jednotku intenzivní péče. Podle ESPN Brazil je důvodem kyselinový reflux. Zástupci nemocnice se k případu odmítli vyjádřit.

Přitom vše začalo nevinně. Pelé absolvoval rutinní lékařskou prohlídku, ale během ní mu lékaři našli nádor, a tak urychleně začali s léčbou. Již dříve měl trojnásobný mistr světa a pro mnohé nejlepší fotbalista všech dob problémy s prostatou, kyčlí, páteří nebo močovými kameny.

Jeho stav se ale zlepšil, a tak byl v úterý přeřazen na běžné oddělení. Ne ale na dlouho. ESPN Brazil v pátek přišlo s informací, že se osmdesátiletý bývalý hvězdný útočník musel na jednotku intenzivní péče vrátit. Lékaři se však k celé situaci nevyjádřili. 

Související obsah

Přitom po úterním propuštění zářil Pelé skvělou náladou. "Jsem den ode dne šťastnější, připravený hrát 90 minut plus prodloužení. Brzy se znovu setkáme," napsal svým fanouškům na sociální síti. 

V úterý byl Pelé propuštěn z jednotky intenzivní péče.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Odpolední výsledky 2. kola mistrovství Evropy v šipkách:

Borland - Cullen 5:10, Dolan - Cross 4:10, de Sousa - Humphries 10:8, Searle - Noppert 4:10