Fotbal

Dobré zprávy! Pelé poslal fanouškům z jednotky intenzivní péče pozitivní vzkaz

Dobré zprávy! Pelé poslal fanouškům z jednotky intenzivní péče pozitivní vzkaz
Fotbalová legenda Pelé Zdroj: Profimedia

Pelé, jeden z nejlepších fotbalistů všech dob, je od pátku opět na jednotce intenzivní péče kvůli problémům s jícnem a poruše trávení. Svým fanouškům ale na Instagramu vzkazuje, že se mu daří dobře a byli ho navštívit i rodinní příslušníci a kamarádi.

Během rutinní lékařské prohlídky byl Pelému nalezen nádor, a tak musel podstoupit operaci tlustého střeva, která byla úspěšná. V úterý jej lékaři přesunuli na běžné oddělení, ale stav nečekané legendy se nečekaně zhoršil. Začal mít problémy s kyselinovým refluxem, což se také dá přeložit jako potíže s jícnem a porucha trávení.

Kvůli tomu byl v pátek opět umístěn na jednotku intenzivní péče a celý fotbalový svět se začal opět strachovat o zdraví sportovní legendy. Osmdesátiletý Brazilec ale svým fanouškům poslal prostřednictvím sociální sítě pozitivní vzkaz. "Kamarádi, moje rekonvalescence probíhá velmi dobře. Dnes mě navštívili rodinní příslušníci a každý den se usmívám. Děkuji za veškerou lásku, kterou od vás dostávám."

Související obsah

Nebyla to první nadějeplná zpráva, kterou Pelé se svými fanoušky sdílel. "Jsem den ode dne šťastnější, připravený hrát 90 minut plus prodloužení. Brzy se znovu setkáme," napsal, když jej z jednotky intenzivní péče pouštěli. Doufejme tedy, že fotbalový génius vyhraje i tento zápas.

V pátek se musel Pelé na jednotku intenzivní péče vrátit:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Odpolední výsledky 2. kola mistrovství Evropy v šipkách:

Borland - Cullen 5:10, Dolan - Cross 4:10, de Sousa - Humphries 10:8, Searle - Noppert 4:10