Fotbal

Slavný fotbalista opustil manželku, nyní čeká dítě s její neteří

Slavný fotbalista opustil manželku, nyní čeká dítě s její neteří
Fotbalista Hulk s neteří a v brazilském dresu | Zdroj: koláž tn.cz / Profimedia, IG @hulkparaiba

Zkušený brazilský fotbalista, který je znám především svou neuvěřitelnou silou, přišel s velice zajímavou novinkou. Po čtvrté se stane otcem, což tak zvláštní úplně není. Potomka ovšem čeká s neteří své bývalé manželky.

Hulk je skvělým fotbalistou, který si ale nikdy v top pěti soutěžích Evropy nikdy nekopl. Je znám spíše pro svou neuvěřitelnou střelu a sílu v noze. Internetem kdysi dokonce kolovala videa, kde svou sílu demonstruje, ale šlo jen o vtipnou komplikaci. Vtipem není to, že s neteří bývalé manželky čeká dítě. 

"Mé srdce je naplněno tolika štěstím. Už se těšíme na dítě a bezpodmínečně ho milujeme," napsal brazilský fotbalista Hulk na své sociální síti Instagram, kam přidal fotku se svou partnerkou a se snímkem z ultrazvuku. Zvláštním úkazem vztahu je fakt, že Camila Sousová je neteří jeho bývalé manželky, se kterou se rozvedl v roce 2019.

Související obsah

Společně se svou poslední manželkou byl Hulk dvanáct let. V manželství pár přivedl na svět dva syny a jednu dceru. Před dvěma lety se ale dvojice rozvedla a důvodem byly sympatie s atraktivní neteří Camilou. Kontroverzi vztahu ale Hulk s partnerkou neviděli a v roce 2020 se vzali. Nyní čekají dítě. Bývalá manželka brazilského fotbalistu označila za monstrum. 


Lionel Messi se často s Hulkem potkal v mezinárodních zápasech. Argentinec zažil zvláštní zápas s Lyonem, nakonec byl ale střídán a způsobil zmatek:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události