Fotbal

Neville se opřel do svého Manchesteru: Vyhoďte je, je to trapné!

Neville se opřel do svého Manchesteru: Vyhoďte je, je to trapné!
Zdroj: isifa.com

Bývalý dlouholetý fotbalista Manchesteru United Gary Neville se na sociálních sítích rozvášnil vůči svému bývalému zaměstnavateli. Namíchl ho zdlouhavý příspěvek Bruna Fernandese, kterým se Portugalec omluvil za neproměněnou penaltu. Neville by za takovéto příspěvky vyhodil PR pracovníky Rudých ďáblů.

Fernandes se v šestém kole Premier League postavil k pokutovému kopu v 93. minutě za stavu 0:1. Penalty jsou jeho specialitou, takže fanoušci patrně počítali alespoň s jedním bodem, jenže Fernandes nedal, takže Aston Villa si z Manchesteru odvezla všechny tři body.

Portugalský špílmachr se následně omluvil fanouškům na sociálních sítích, kde se rozepsal na dlouhých sedm odstavců. To se nelíbí legendě Rudých ďáblů Garymu Nevillovi. Nepochybuje o tom, že příspěvek je prací PR specialistů, kteří by si podle něj zasloužili vyhazov.

Související obsah

"Je to trapné! Měli by vyhodit své lidi z PR," napsal na svém Twitteru osminásobný mistr Anglie. "Vytvářejí osobnosti, které vůbec neexistují," pokračoval v kritice. "Poslední zpráva dne ohledně toho omlouvání a rada hráčům. Pokud chcete něco říct po zápase, buď jděte do televize (chápu, že hráčům se ne vždy chce), nebo dejte video na sociální sítě, kde mohou všichni vidět, že jste to vy," doporučil hráčům.

Sociální sítě jsou v dnešní době neodmyslitelná součást sportu, ale když profily jednotlivých hráčů spravují kluboví zaměstnanci, postrádá tento způsob komunikace s fanoušky smysl.

United před ligovou prohrou s Aston Villou také vypadli z Carabao Cupu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události