Fotbal

Ronaldo rozjásal tribuny Old Trafford. Teď chce od fanoušků něco na oplátku

Ronaldo rozjásal tribuny Old Trafford. Teď chce od fanoušků něco na oplátku
Zdroj: profimedia.cz

Dlouho nikdo nerozproudil ochozy Old Trafford tak jako Cristiano Ronaldo svou rozhodující trefou v 95. minutě v utkání s Villarrealem (2:1) během Ligy mistrů. Kanonýra s číslem sedm opěvuje snad každý fanoušek Manchesteru United a hrdina zápasu chce za své výkony něco nazpět. Po utkání se na příznivce Rudých ďáblů obrátil s velkou prosbou.

Po gólu doslova na poslední chvíli, který týmu zajistil tři body ve skupinové fázi Ligy mistrů, Ronaldo promluvil pro televizi Manchesteru United:

"Někdy se nám hráčům prostě nedaří vstřelit gól. V tu chvíli je důležitá role fanoušků, oni nás musí v těžký moment nakopnout. To je to, proč je žádám, aby to mohli dělat i nadále. Oni nám dávají motivaci, abychom pořád bojovali, šli dopředu a věřili. Dnes jsme to cítili a jsme šťastní. Je to pro nás hodně důležitá výhra," pokračoval Ronaldo za celý kádr Rudých ďáblů.

 Podívejte se na sestřih zápasu Manchester United - Villarreal (2:1):

A Manchester bude podporu fanoušků potřebovat i nadále. Od kádru Ole Gunnara Solskjaera se letos očekávají trofeje a velká vítězství. Ve skupině F je aktuálně s jednou prohrou a jednou výhrou na třetí pozici. Příště ho čeká první Atalanta. V Premier League je United se 13 body aktuálně čtvrtý. První Liverpool má o bod více.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události