Fotbal

Ronaldo vyfocen v novém voze! Takhle vypadá luxus za miliony korun

Ronaldo vyfocen v novém voze! Takhle vypadá luxus za miliony korun
Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Twitter Juna Pasten Penafiel

Cristiano Ronaldo si udělal radost a pořídil si nový luxusní vůz. Cena modelu Bentley Flying Spur začíná na 4,3 milionu korun.

Ronaldo si návrat do Manchesteru United náležitě užívá. Po novém sídle přišel čas doplnit vozový park. A portugalská hvězda sáhla po luxusu.

Při příjezdu na čtvrteční ranní trénink byl vyfocen za volantem Bentley Flying Spur. Fotografům neunikl ani doprovodný vůz, ve kterém jeli Ronaldovi osobní strážci. Zajímavé je, že volant má fotbalová superhvězda na levé straně. V Anglii, jak je vidět na příkladu auta ochranky, se jezdí vlevo a volant je tradičně na straně pravé.

Osmiválec se zrychlením z nuly na sto za čtyři vteřiny a maximální rychlostí 318 km/h patří k vrcholu britské značky. Luxusem překypující vůz není rozhodně levnou záležitostí. Pro Ronalda ale cena není problém, u Rudých ďáblů si v aktuální sezoně vydělá před zdaněním 70 milionů dolarů (1,5 miliardy korun). Podívejte se na galerii, která vás skvostem na čtyřech kolech provede.

​Luxusní limuzína však zdaleka není nejdražší kousek, který Ronaldo vlastní. Cena jeho sbírky automobilů se odhaduje na půl miliardy korun. V garáži má kousky jako Bugatti Chiron, Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse, Ferrari Monza, Lamborghini Aventador a spekuluje se, že je i jedním z deseti majitelů Bugatti Centodieci.

Související obsah

Ronaldo řídil i model Bentley Continental GT. Jestli máte rádi auta, tak se podívejte na reportáž níže:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události