Další sporty

Zakončení trilogie: Neporažený Fury jde proti Wilderovi, vydělá si dvě miliardy

Zakončení trilogie: Neporažený Fury jde proti Wilderovi, vydělá si dvě miliardy
Zdroj: koláž tn.cz / Profimedia

Potřetí za poslední tři roky se proti sobě postaví v ringu cikánský král Tyson Fury a muž s raketovou pěstí – Deontay Wilder. První zápas skončil remízou, ten druhý vyhrál britský boxer.

Smlouva bude naplněna. Tyson Fury se již chystal na Anthonyho Joshuu, ale zakročil soud a Wilder se podle kontraktu dočká zakončení trilogie. Nicméně Fury drží jednu výhru, jedno utkání skončilo remízou a pokud by v neděli ráno vyhrál Wilder, byl by stav 1:1. 

Tyson Fury má za sebou třicet výher a jednu remízu právě s Wilderem. Jeho soupeř vyhrál 42 zápasů a hned 41 jich vyhrál knokautem. Remízu a jedinou prohru má Američan právě s fenomenálním Britem Tysonem Furym. 

V prvním vzájemném zápase, který byl na klasických dvanáct kol, byl Fury několikrát poslán k zemi, ale souboj nakonec skončil remízou. Odveta pak patřila Furymu, který uboxoval Deontaye Wildera v sedmém kole v únoru roku 2020. 

Související obsah

​Oba boxeři se do zápasu vrací po dvaceti měsících. A jsou již známé výplaty, na které si oba borci přijdou a strádat určitě nebudou. Fury dostane o něco více – 55 miliónů dolarů (1,2 miliardy korun). Wilder dostane "jen" 40 miliónů dolarů (kolem 880 miliónů dolarů).

Souboj se bude konat v T-Mobile Aréně, která leží v Las Vegas a vpuštěno má být až 20 000 fanoušků. Hřeb večera by se měl dostat na řadu mezi pátou a šestou hodinou ranní středoevropského času. Během vážení navážili oba boxeři mnohem více než v předchozích bitvách. 

Takhle vypadal druhý zápas mezi Wilderem a Furym:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události