Fotbal

Nikdy se nevzdám, uklidnil fanoušky Tomáš Souček a ukázal sešitý obličej

Nikdy se nevzdám, uklidnil fanoušky Tomáš Souček a ukázal sešitý obličej
Zdroj: koláž tn.cz / Twitter @tomassoucek28

Hodně ošklivě byl na konci druhého poločasu utkání mezi Evertonem a West Hamem zraněn Tomáš Souček. Protihráče Rondón jej kolíky zasáhl do obličeje a spustil mu krev. Po utkání byl český středopolař pozitivní a ukázal sešitý obličej.

West Ham ubojoval těžkou a cennou výhru na hřišti Evertonu, kde po brance Ogbonny vyhrál 1:0. V závěru utkání byl ovšem ošklivě zraněn český záložník Tomáš Souček, kterého nejspíše nešťastně zasáhl domácí hráč Rondon kolíky do obličeje. Nechyběla ani krev. 

Tomáš Souček ale všechny fotbalové fanoušky uklidnil. Na sociální sítě poslal fotku z autobusu, kde je vidět jeho sešitá hlava. "Pár dalších stehů na mé tváři do mé sbírky. Nikdy se nevzdávám z jakéhokoli důvodu. Skvělé vítězství, chlapci. Nebojte se, jsem stále naživu," vzkázal fanouškům na Twitteru a ti byli nadšení.

Související obsah

https://twitter.com/Montmich/status/1449773515645898755​

Situaci hned komentoval oficiální účet West Hamu, který Tomáše Součka nazval bojovníkem. Jiní lidé zase českého záložníka přirovnávala k Terminátorovi. Bývalý hráč pražské Slavie má šrámy pod okem či na nose, ale nejspíše se vše brzy zahojí a osmadvacítka Kladivářů bude v pořádku.


Tomáš Souček se stal opět nejlepším českým hráčem roku:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

České házenkářky se o překvapení nepostaraly. Na úvod MS nestačily na Němky

Česká házenkářská reprezentace odstartovala mistrovství světa prohrou s favorizovaným Německem v poměru 21:31. Nejlepší českou střelkyní byla Dominika Zachová, která se trefila čtyřikrát. V dalším utkání hrají svěřenkyně Jana Bašného s Maďarskem.