Další sporty

Jake Paul vyzve v ringu dalšího soupeře, postaví se mu boxer Fury

Jake Paul vyzve v ringu dalšího soupeře, postaví se mu boxer Fury
Zdroj: profimedia.cz

Další hojně sledovaný boxerský duel je na obzoru. Zápas mezi youtuberem Jakem Paulem a boxerem Tommym Furym, tedy bratrem slavnějšího Tysona, zná termín. Oba bijci se utkají podle The Sun 18. prosince.

Kontroverzní postava boxu Jake Paul nadále budí rozruch veřejnosti. Kromě svých typických velkohubých prohlášení má však za sebou také už čtyři výhry ze čtyř zápasů v boxu. Nyní se mu v pátém duelu postaví Tommy Fury, což je 22letý boxer, a také britská TV hvězdička.

Oba borci se už skrze sociální sítě dlouho provokují a vyzývají k souboji v ringu, nyní k tomu podle The Sun dojde 18. prosince v Miami.

Související obsah

​Jak již bylo zmíněno, Jake Paul má za sebou čtyři výhry. V lednu 2020 dokázal porazit jiného youtubera s názvem AnEsonGib, dále pak následovala výhra nad bývalou hvězdou NBA Natem Robinsonem a dvěma bývalými MMA fightery – Benem Askrenem a Tyronem Woodleyem. Nyní ho však poprvé v jeho kariéře čeká profesionální boxer.

Tommy Fury má totiž za sebou už sedm profesionálních boxerských zápasů a všechny tyto duely vyhrál, z toho čtyřikrát stylem KO. Je tak jednoznačně doposud nejtěžším protivníkem pro Jakea Paula, jenž má zároveň staršího bratra Logana, který také boxuje.

Související obsah

To sourozenec Tommyho Furyho také boxuje. Jeho jméno je Tyson Fury a je to aktuální mistr světa v boxu, když nedávno obhájil svůj titul WBC v trilogii proti Deontayi Wilderovi.

Tatínek obou boxerů John Fury měl pak pro svého syna Tommyho dost drsná slova podpory. "Pokud nedokáže porazit Jakea Paula, sám ho rozbiju na kousky bambusovou tyčí," dodal s nadsázkou jeho otec.

John Fury by ovšem neuznal ani těsnou výhru. "Pokud to bude těsný souboj, Tommy s boxem skončí. Jestliže bude mít Tommy problém zmlátit ho, s boxem skončí. Vždyť je to youtuber," nepřipouští nic jiného než drtivou výhru.


Podívejte se, jak Jake Paul porazil bývalého UFC šampiona Woodleyho:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události