Velká ztráta pro McGregora, zemřel mu jeho nejbližší společník

Velká ztráta pro McGregora, zemřel mu jeho nejbližší společník
Zdroj: profimedia.cz / instagram @thenotoriousmma/ koláž TN.cz

Velice smutná zpráva zasáhla hvězdného MMA zápasníka Conora McGregora. 33letý bývalý šampion UFC totiž oznámil, že mu zemřel jeho pejsek Hugo, který s ním strávil jeho důležitou část kariéry.

Zdrcený McGregor tak sdílel na sociálních sítích fotografie a videa, kde s ním jeho chlupatý parťák spí v posteli nebo mu také dělá společnost při jeho náročných trénincích.

"Se zlomeným srdcem musím oznámit, že můj pes Hugo zemřel. Byl se mnou během mé cesty, můj nejbližší společník. Od spaní na rámu postele bez matrace až po všechno ostatní, co přišlo," napsal irský zápasník na instagramu.

Související obsah

Podle stáří některých snímků je vidět, že jeho milovaný Hugo s ním byl už v době, kdy teprve snil o UFC. Následně ho provázel i během jeho úspěchů v nejlepší MMA organizaci a zisků titulů v lehké a pérové váze až do dnešních dnů, kdy se McGregor snaží zotavit ze zranění, které utrpěl v posledním zápase s Dustinem Poirierem.

"Děkuji ti za veškerou péči, kterou jsi nám věnoval, aby byl život naší rodiny lepší. Všechna ta láska a mazlení nám budou chybět, navždy náš Hugo! RIP nejlepší kluk Hugo McGregor," dodal dojemně Conor McGregor.


Zápasník Conor McGregor ukázal, jak tráví svůj volný den:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události