MMA

Procházka má za sebou vážení, jako náhradník je plně připraven

Procházka má za sebou vážení, jako náhradník je plně připraven
Zdroj: Profimedia.cz

MMA zápasník Jiří Procházka má za sebou oficiální vážení před galavečerem UFC 267 a český fighter navážil rovných 205 liber (tedy 93 kilogramů), čímž splnil limit pro polotěžkou váhu. 29letý bojovník je však stále náhradníkem hlavního duelu Blachowicz-⁠Teixeira, oba borci totiž taktéž navážili přesně.

Procházka tak jako náhradník musí čekat, zdali se jeden z titulové dvojice na poslední chvíli nezraní, a nedá tak případně českému zápasníkovi šanci si zabojovat v kleci. Nicméně aktuální šampion polotěžké váhy Jan Blachowicz neměl během vážení žádné problémy a splnil požadovaný limit, stejně tak jeho vyzyvatel Glover Teixeira.

Na UFC 267 bude k vidění také druhý titulový souboj, a to v bantamové váze. I dvojice Petr Yan a Cory Sandhagen byla při zdolávání váhy přesná a navážila 135 liber (61 kilogramů).

Související obsah

​​Jediné problémy tak nastaly v případě Chamzata Čimajeva. Švédský fighter totiž musel na váhu dvakrát. V prvním případě totiž převážil o půl libry na 171,5, takže dostal hodinu, aby svou hmotnost upravil. Druhý pokus už mu ale vyšel na požadovaných 171 liber (77,5 kilogramu).


Co prohlásil zápasník Jiří Procházka před odletem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události