Juventus po dvou porážkách zabral, k výhře se ale protrápil

Hráči Juventusu se stále v této sezoně Serie A hledají. Nyní po dvou porážkách konečně zabral, když si na domácím hřišti poradil s Fiorentinou. Rozhodující gól ale přišel až v nastaveném čase.

Nehrál se nikterak atraktivní fotbal. Z prvního poločasu stojí za zmínku pouze střela Saponary, která letěla těsně nad břevno. Po změně stran pálil nebezpečně zpoza šestnáctky Morata, ale ani on netrefil zařízení.

Důležitá situace přišla v minutě 73. Hostující Milenkovič dostal druhou žlutou kartu a musel tak předčasně do sprch. V tu chvíli začal být turínský celek aktivnější. Chiesa trefil z ostrého úhlu nejprve pouze břevno a o pár minut později skóroval Morata. Jenže kvůli ofsajdu gól neplatil.

Už to vypadalo, že se týmy rozejdou bez branek, ale v první nastavené minutě to na sebe vzal bývalý hráč Fiorentiny Juan Cuadrado a z těžkého úhlu propálil hostujícího gólmana. Juventus tak zvítězil 1:0.

Hrál také Turín FC, který zajížděl na hřiště Spezie. Tým, ve kterém působí i český obránce David Zima ale padl 0:1. 20letý obránce zůstal opět pouze na lavičce. Atalanta vyhrála na hřišti Cagliari a má další tři body, všechny branky padly již v prvním poločase.