Fotbal

Jsi had, doufám, že spadnete! Fanoušci Rangers zuří po odchodu Gerrarda

Jsi had, doufám, že spadnete! Fanoušci Rangers zuří po odchodu Gerrarda
Fanoušci Rangers kritizují odchod Stevena Gerrarda | Zdroj: Profimedia

Fanoušci fotbalových Rangers FC jen velmi těžko skousávají nečekaný odchod Stevena Gerrarda do Aston Villy. Anglický trenér a legenda Liverpoolu totiž ještě před měsícem prohlásil, že se rozhodně nikam nechystá, ale svá slova nedodržel. Na sociálních sítích se tak na něj snáší velká vlna kritiky a urážek.

O čem se posledních několik dnů živě spekulovalo, se ve čtvrtek stalo realitou. Steven Gerrard se stal trenérem Aston Villy, a opustil tak svůj klub v rozjeté sezoně na prvním místě tabulky. Rangers navíc čekají klíčové zápasy v Evropské lize, kdy se nejdříve utkají s pražskou Spartou a následně s francouzským Lyonem.

Fanoušci Rangers, kteří jej zbožňovali, mu ale nyní nemohou přijít na jméno. "Absolutní had. Doufám, že s nimi sestoupíš. V žádném případě ti nepřeju nic dobrého za to, co jsi udělal v této části sezony," nebere si servítky jeden z fanoušků skotského klubu. 

V podobném duchu se nesou i další příspěvky. "Díky za vzpomínky, ale takový odchod je prostě na ho*no, když před pár týdny řekl, že nikam nejde. Končí skvělý manažer, ale do legendy mu něco chybí," sdělil svůj názor další z příznivců Rangers. 

Související obsah

"Zazdil to. Totální šarlatán. K jeho odchodu mu nepřeju vůbec nic dobrého. Jdeme dál," napsal další z naštvaných fanoušků skotského šampiona. 

Našli se ale i tací, kteří ocenili práci, kterou pro klub během tří let udělal. "Vytvořil konkurenceschopný tým, vyhrál ligový titul, zastavil Celtic v sérii deseti titulů v řadě, vrátil nás zpátky do Evropy a fanoušci Rangers jsou stále nevděční. Nepřekvapuje mě, že odešel," zastává se bývalého trenéra Rangers jeden z fanoušků.

Související obsah

"Oceňuji práci, kterou za tři roky udělal. Z nazdárků udělal šampiony. Bohužel zvolil velmi nešťastný způsob odchodu," hodnotí další z přítomných.

Gerrarda nečeká v Aston Ville vůbec snadný úkol. Tým se po odchodu Jacka Grealishe nachází až na šestnáctém místě tabulky a má za sebou pět porážek v řadě. Pro legendu Liverpoolu je tak toto angažmá pořádnou výzvou. 

Fanoušci Rangers se při oslavách titulu pobili mezi sebou:

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události