Další sporty

Prague Playoffs míří do O2 arény, chybět nebudou ani olympijští medailisté

Prague Playoffs míří do O2 arény, chybět nebudou ani olympijští medailisté
Prague Playoffs Zdroj: Kateřina Návojová

V pražské O2 aréně se potkají ti nejlepší současní parkuroví jezdci v rámci Global Champions Prague Playoffs 2021. Akce se koná v termínu 18.-21. listopadu a chybět nebudou ani olympijští vítězové.

Organizátoři prestižní akce oznámili, kdo se představí na Global Champions Prague Playoffs, které se nyní koná v pražské O2 aréně. Startovat bude celkem šestnáct týmů. Do čtvrtfinále projde polovina z nich. Všechna mužstva navíc vyšlou do závodu až čtyři jezdce, v každém kole odstartují tři jezdci.

Mezi účastníky pražského Playoffs je například olympijský medailista Maikel van der Vleuten a nechybí ani další hvězdná jména jako je například Marlon Zanotelli, Pieter Devos, Gregory Wathelet, Laura Krautová, Ludger Beerbaum, Olivier a Nicola Philippaertsovi, Marcus Ehning či Edwina Tops-Alexanderová.

Související obsah

Na Global Champions nebude chybět ani talentovaná česká parkuristka Anna Kellnerová, která v letošní sezóně ukazuje velice dobrou formu. Z českých jezdců budou moci domácí fanoušci vidět také Aleše Opatrného, Kamila Papouška, Vladimíra Treteru a Ondřeje Zváru. O2 aréna nabídne také poutavou světelnou show a atraktivní doprovodný program pro rodiny s dětmi.

Ondřej Zvára byl hostem TN Live:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události