Fotbal

Slavia přišla s rázným gestem, kvůli covidu přestala prodávat vstupenky

Slavia přišla s rázným gestem, kvůli covidu přestala prodávat vstupenky
Slavia se raduje z gólu | Zdroj: Profimedia

Fotbalová Slavia přišla s rázným rozhodnutím v boji proti koronaviru. Podle předsedy sešívaných Jaroslava Tvrdíka totiž přestala prodávat veřejné vstupenky na blížící se utkání Konferenční ligy proti Feynoordu.

"V reakci na výzvu ministra zdravotnictví, epidemickou situaci a ve snaze chránit zdraví našich fanoušků, Slavia zastavuje veřejný prodej lístků na čtvrteční zápas KL. Vstupenky mohou získat již jen očkování permanentkáři a jejich rodinní příslušníci," napsal Tvrdík na twitteru. Následně dodal, že do této skupiny patří také držitelé karet Edenka.


Předseda pražské Slavie tak reagoval na slova ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha, který ve středu oznámil, že se mají organizátoři hromadných akcích zapojit do boje s tíživou koronavirovou situací. V Česku totiž přibylo z úterý na středu rekordních 22 479 nových případů nákazy.

Související obsah

Z neděle na pondělí by tak měl začít platit tzv. bavorský model, což pro TN LIVE potvrdil premiér v demisi Andrej Babiš. "Z neděle na pondělí zavedeme bavorský model. To znamená, že vstup do restaurací, provozoven služeb nebo na hromadné akce bude umožněn jenom pro očkované nebo ty, kteří překonali covid. Ti, kteří budou rozočkovaní s jednou dávkou, musí mít PCR test," prohlásil Babiš.

Slavia Praha se utká s Feynoordem 25. listopadu na domácím stadionu v Edenu a půjde o veledůležité utkání vzhledem k situaci ve skupině Konferenční ligy. Sešívaní totiž drží druhou příčku před třetím Maccabi Haifa, která má o dva body méně a bude hrát s německým Unionem Berlín.


Slavia v letošní sezoně nastupuje v těchto dresech:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události