Monako i v deseti dotáhlo dvoubrankovou ztrátu s Lille

O předehrávku 14. kola Ligue 1 se postaraly týmy Monaka a Lille. Zápas nabídl čtyři branky, penaltu a jednu červenou kartu. Nakonec se oba celky rozešly smírně po výsledku 2:2.

Obhájce titulu začal výborně. Už ve třetí minutě byl po faulu Pavloviče nařízen pokutový kop, který s naprostým přehledem proměnil Jonathan David. A v deváté minutě už to bylo o dvě branky. Na Djalův pas za obranu si opět naběhl Jonathan David, který zamířil přesně mezi nohy domácího gólmana.

O snížení se pokusil ve 33. minutě Diop. Jeho skákavý pokus ale zamířil těsně mimo. Přesto Monako dokázalo snížit ještě do přestávky. Na hranici šestnáctky se uvolnil Krépin Diatta a zamířil přesně na bližší tyč. Srovnat mohl po změně stran Volland, ale jeho hlavičku zneškodnil Grbič.

​Čtyři minuty na to dostal druhou žlutou kartu Pavlovič a s knížecím klubem to nevypadalo vůbec dobře. Přesto dokázal vyrovnat. Volland se pěkně uvolnil, prostrčil míč na Wissama Ben Yeddera a ten zakončil přesně na první tyč. Zápas tak skončil nerozhodně 2:2.