Conor McGregor se opřel do irské vlády. Vakcíny nefungují, zlobí se

Conor McGregor se opřel do irské vlády. Vakcíny nefungují, zlobí se
Zápasník Conor McGregor - ilustrační foto Zdroj: profimedia.cz

Irský zápasník Conor McGregor na sebe opět výrazně upozornil. Tentokrát si vzal slavný zápasník na paškál situaci okolo koronaviru ve své rodné zemi a zveřejnil nevybíravý příspěvek na twitteru. Později ho však smazal.

"Vakcíny proti koronaviru zatím vůbec nefungují v tom, aby to zastavily. Očkováno je více než kdy jindy, případů je více než kdy jindy. Úplně to přehodnoťte," opřel se Mcgregor do irské vlády v souvislosti s řešením problému okolo covidu-19.

Nicméně podle webu The Mirror je teorie bývalého UFC šampiona chybná. Podle posledních grafů a statistik sice počet případů v Irsku skutečně roste, zároveň se ale snižuje počet mrtvých a hospitalizovaných lidí, což je hlavní snaha irské vlády.

Ostatně sám Conor McGregor později svůj příspěvek na twitteru smazal.

Související obsah

33letý zápasník je situací ve své rodné zemi rozhořčen poté, co irská vláda zavedla nová opatření, podle kterých musí bary, restaurace a další podniky zavírat už o půlnoci. Uvažuje se však i o úplném zavření. Sám McGregor si totiž nedávno otevřel v irském Dublinu bar a uvažuje, že by síť svých podniků rozšířil po celém světě.

McGregor nedávno rozesmál sportovní fanoušky, když se mu vůbec nepovedl nadhoz v baseballu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události