LeBron James a Isaiah Stewart znají tresty za potyčku. Kdo dopadl hůř?

LeBron James a Isaiah Stewart byli vyloučeni v utkání mezi LA Lakers a Detroitem za nesportovní faul a následnou potyčku. Vedení NBA již stihlo rozhodnout, jaký dodatečný trest oběma hráčům přidělí. James zmešká jeden zápas a Stewart nebude moci za své chování nastoupit do dalších dvou utkání.

Na začátku třetí čtvrtiny zasáhl James svého soupeře do obličeje, a způsobil mu tím krvavý šrám pod okem. Hráč Detroitu se na něj za to chtěl okamžitě vrhnout, ale ostatní hráči se mu v tom snažili ze všech sil zabránit.

Rozhodčí za tyto prohřešky nakonec vyloučil oba a vedení NBA udělilo i následné tresty. "James byl suspendován za bezohledné udeření protihráče do obličeje a za následné vyvolání hádky," odůvodnil Byron Spruell, proč hvězdě NBA udělil jednozápasový distanc.