Další sporty

Ženská NBA potrestala hráčky, které se porvaly u stánku rychlého občerstvení

Ženská NBA potrestala hráčky, které se porvaly u stánku rychlého občerstvení
Zdroj: koláž tn.cz / profimedia, Twitter /Chennedy Carter’s Leg Sleeve

Bývalé hráčky Atlanty Dream Courtney Williamsová a Crystal Bradfordová už znají tresty za rvačku na parkovišti u food trucku a porušení protokolu ligy o zdraví a bezpečnosti hráček.

Women´s National Basketball Association potrestala Williamsovou stopkou na dva zápasy a její spoluhráčka byla suspendována na jedno utkání. Obě hráčky jsou momentálně bez smlouvy, Atlanta Dream s nimi angažmá prodloužit neplánuje, a své tresty si tak odpykají při první příležitosti v novém působišti. 

Důvodem pro udělené tresty je video z května 2021, které se šíří internetem. Hráčky jsou zachyceny v divoké ženské rvačce na parkovišti u pojízdného stánku s rychlým občerstvením v blízkosti stadionu. Williamsová (růžový vršek) rozdává rány jako smyslů zbavená, 

 

Osmá volba prvního kola draftu 2016 Williamsová má za sebou nejúspěšnější sezónu kariéry, kdy dosáhla průměru 16,5 bodu a 6,8 doskoku na zápas. Bradfordová s průměrem 8,8 bodu na zápas musela v srpnu sezónu předčasně ukončit kvůli zranění kotníku.

“Chci se upřímně omluvit za včerejší video. Nikdy bych nechtěla sebe nebo svůj tým reprezentovat v negativním světle,“ omluvila se Williamsová s příslibem napravení svého chování.

Nedávno se porvali i hráči NBA, ti si však účty vyřizovali přímo na palubovce a byl u toho i LeBron James:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události