Bývalý soupeř Procházky jde do vězení, usvědčila ho smolná situace

Bývalý soupeř Procházky jde do vězení, usvědčila ho smolná situace
MMA zápasník Jake Heun (vlevo) Zdroj: Profimedia.cz

Americký zápasník MMA Jake Heun míří do vězení poté, co do Austrálie pašoval kokain a metamfetamin. Vaz mu zlomila nešťastná událost na letišti.

Třiatřicetiletý Heun byl zatčen při dovozu 801 gramů metamfetaminu, který byl zabaven ve Francii poté, co se během přepravy rozbil balíček označený jako "koupelový gel a kolínská voda". Balíček směřoval na Heunovu předchozí adresu, což vedlo k tomu, že policie zahájila vyšetřování veterána RIZIN a PFL.

Heunův telefon poté odhalil ještě další nezákonnou činnost. Údajně se měl se svou přítelkyní domlouvat na obchodu s drogami. Heun poté tvrdil, že mu právě bylo vyplaceno 1 000 dolarů za přijetí balíčku, než se nakonec přiznal k dovozu komerčního množství drog.

Související obsah

Jake Heun, který se v minulosti potkal v ringu také s Jiřím Procházkou, vyfasoval trest na necelých osm let. Mluví se také o napojení na drogovou skupinu, Heun strávil více jak čtyři sta dní ve vazbě a v minulých dnech si vyslechl verdikt.

Manažer Jiřího Procházky poodhalil plány Denisy pro následující zápas v UFC:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Smíšenou čtyřhru na Australian Open vyhráli Mladenovičová a Dodig

První grandslam sezony opanovala ve smíšené čtyřhře dvojice Kristina Mladenovičová a Ivan Dodig. Ti ve finále porazili australský pár Fourlisová-Kubler 2:0 na sety a mohli se na Australian Open radovat z titulu.

Krátká zpráva

Výsledky nočních zápasů NBA

Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers 105:87, Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves 124:115

Krátká zpráva

Pardubice prodloužily vítěznou sérii, po obratu překonaly Plzeň v prodloužení

Druhý tým hokejové extraligy HC Dynamo Pardubice prodloužil vítěznou sérii na sedm utkání. V Plzni sice po trefách Přikryla a Bulíře prohrával 0:2, ale ve třetí třetině se vrátil do hry po gólech Camary, Robertsona a Cienciala. Za Indiány srovnal Kaňák a za stavu 3:3 poslal utkání do prodloužení. Pardubice dokonaly obrat, když se po třech minutách znovu trefil Camara. Na první Třinec ztrácejí šest bodů, Plzeň je čtvrtá.

Krátká zpráva

Hokejovou extraligu od příští sezony po deseti letech převezme APK LH

Českou hokejovou extraligu by měla od příští sezony od svazu převzít Asociace profesionálních klubů ledního hokeje. APK LH řídila ligu naposledy v roce 2012, kdy ji v červnu převzal Český svaz ledního hokeje. Na dnešní valné hromadě převzetí odsouhlasily jednotlivé kluby a domluvily se i s vedením svazu. Pod staronovým vedením by se měla odehrát už sezóna 2022/23.