Hokej

Návrat do minulosti. Pittsburgh oblékne dresy, ve kterých zářil Jágr

Velké překvapení pro své fanoušky i širokou veřejnost připravilo vedení hokejového Pittsburghu. Celkem dvanáctkrát v letošní sezóně obléknou třetí dresy, které v minulosti nosil například Jaromír Jágr nebo Mario Lemieux.

V organizaci Penguins je v posledních dnech opravdu rušno. Hokejisté začali předvádět skvělé výkony, v minulých dnech přišel i nový vlastník a ve středu došlo také k menšímu návratu do minulosti. Pětinásobný vítěz NHL oblékne po několika letech dresy, ve kterých zářil Jaromír Jágr, Mario Lemieux či například Martin Straka. 

Penguins nové kousky ukázali ve videu, kde se vrátili do úspěšné historie a nechyběly snímky Jaromíra Jágra či zmiňovaného Maria Lemieuxe. Celkem klub z Pensylvánie sehraje ve speciální třetí sadě dvanáct utkání. Poprvé již v první polovině prosince proti Anaheimu, naposledy 21. dubna proti Bostonu. 

Související obsah

​Na ramenou nechybí logo, které má oproti dresům z minulosti již nový design. Na prsou a hrudi se tyčí šikmý nápis Pittsburgh, téměř identický vzor mají hokejisté Rangers či Colorada. Fanoušci si v novém vzoru libují, jsou nadšení a změnu komentují slovy jako "absolutní klasika." 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události