Fotbal

Nizozemští fanoušci přeprali restrikce. V pět ráno rozpoutali pyroshow

Nizozemští fanoušci přeprali restrikce. V pět ráno rozpoutali pyroshow
Fanoušci v Nizozemsku takto podpořili svůj tým Zdroj: Twitter @KvvQuickBoys

Fanoušci amatérského fotbalového klubu Quick Boys v Nizozemsku velice zajímavě zareagovali na přísná covidová opatření. Svůj celek tak přišli podpořit v brzkých ranních hodinách a byla z toho opravdu velká show.

V Nizozemsku byl totiž zaveden tvrdý lockdown na většinu věcí a služeb v době mezi 17:00 5:00. Dotklo se to tedy také amatérských fotbalistů, kteří po sedmnácté hodině nemohou trénovat. Většina celků tak zvolila velice brzké tréninky. 

Quick Boys patří mezi nejúspěšnější celky v amatérské soutěži, ze které nelze nikam postoupit. Fanoušci je překvapili na ranním tréninku v pět ráno velkolepě. Rozpoutali totiž velkou pyroshow a dodali svým miláčkům alespoň trochu motivace a síly. 

Související obsah

Celek sídlí v přímořském městečku Katwijk aan Zee na jihu země a je druhým nejúspěšnějším amatérským klubem v Nizozemsku. Záběry se brzy staly virálními a hodně lidí gesto fanoušků nazývají jako "neuvěřitelné, prvotřídní či úžasné." Najdou se ale také odpůrci, kteří říkají, že tímto stylem se z lockdownu nedostanou.


Aktivní byli i fanoušci Feyenoordu, a to přímo v centru Prahy:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události