Bojovník UFC byl zatčen krátce před zápasem, u sebe měl i zbraň

Bojovník UFC byl zatčen krátce před zápasem, u sebe měl i zbraň
Geoff Neal na vážení Zdroj: profimedia.cz

Americký MMA zápasník Geoff Neal si zadělal na malér pár dnů před budoucím zápasem v UFC. 31letý fighter se totiž na konci listopadu dostal do problémů se zákonem, když byl zatčen za řízení v opilosti a držení nelicencované zbraně.

K incidentu došlo podle serveru MMA Junkie 25. listopadu v Texasu. Geoff Neal byl za oba přečiny následně zadržen a umístěn do věznice Collin County. Nicméně díky kauci ve výši 2 tisíce dolarů (cca 45 tisíc korun) byl po pár hodinách propuštěn.

Další podrobnosti k případu amerického zápasníka zatím nejsou známy a sám Neal odmítl cokoliv komentovat. 31letý bojovník se však dostal do problémů se zákonem jen necelé dva týdny před chystaným zápasem velterové váhy proti Santiagu Ponzinibbiovi na UFC 269 (koná se 11. prosince).

Související obsah

​Samotná zápasnická organizace poskytla vyjádření pro web ESPN: "UFC si je vědoma nedávné situace týkající se Geoffa Neala. Organizace s ním komunikuje a shromažďuje další podrobnosti. Nealův zápas na UFC 269 11. prosince zůstává podle plánu." Američan Neal je aktuálně na 12. příčce UFC rankingu velterové váhy, poslední dva zápasy prohrál.

Podívejte se, jak se připravuje UFC šampion Francis Ngannou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

V německé Bundeslize se v neděli pouze remizovalo

Nedělní program Bundesligy nabídl pouhé dva duely. Bavorský Augsburg doma remizoval 1:1 s Frankfurtem, v souboji zachraňujících celků Bielefeld uhrál jediný bod proti jasně poslednímu Fürthu.