Ledecké sjezd v Lake Louise příliš nevyšel, skončila mimo desítku

Česká lyžařka Ester Ledecká Zdroj: profimedia.cz

České závodnici Ester Ledecké příliš nevyšel sjezd v kanadském Lake Louise. V závodě Světového poháru skončila po odjetí všech závodnic na 12. místě. S naprostým přehledem zvítězila Italka Goggiaová.

Ester Ledecká startovala jako jedenáctá v pořadí a od prvních mezičasů ztrácela na první Italku Goggiaovou, jež si vedla na trati v Lake Louise úžasně. Ve druhé části sjezdovky navíc česká lyžařka udělala několik chyb a do cíle tak nakonec dojela až jako průběžně sedmá.

Postupně ji však předjelo ještě dalších pět závodnic a Ledecké tak nakonec patřilo konečné 12. místo.

​Závod naprosto ovládla již zmíněná Sofia Goggiaová, která druhou Američanku Breezy Johnsonovou porazila o 1,47 vteřiny. Třetí pak skončila Rakušanka Puchnerová. Ledecká ztratila v cíli na vítěznou Italku 2,39 vteřiny.

Co prohlásila Ester Ledecká před startem v kanadském Lake Louise:

Sparta v přípravě opět zvítězila, vyšlápla si na Rostov

Fotbalisté pražské Sparty vyhráli v přípravě na jarní část sezony i druhý zápas, když na soustředění ve španělské Marbelle porazili ruský Rostov 2:0. Do sítě 14. týmu ruské ligy se trefil Haraslín a druhý gól byl vlastní. A to v podání Aleksandra Mukhina.