Ledecké se v Kanadě nedaří, ve druhém sjezdu skončila až na 22. místě

Ani druhý sjezd Ester Ledecké nevyšel. Česká lyžařka tentokrát ve Světovém poháru v Lake Louise obsadila až 22. místo. Závod opět ovládla Italka Sofia Goggiaová.

Ledecká tentokrát startovala jako patnáctá v pořadí, mohla tak sledovat počínání největších favoritek, jenže jízda české lyžařky na nejlepší nestačila. Ledecká se opět nevyvarovala některých chyb na sjezdovce a hlavně jí chyběla rychlost.

Ve finiši tak byla až na průběžném 13. místě. Následně Ester Ledeckou ještě předjelo několik soupeřek, a tak ve druhém sjezdu v Lake Louise brala až 22. příčku. V Kanadě opět triumfovala Italka Goggiaová, jež stejně jako v pátek porazila druhou Američanku Breezy Johnsonovou. Třetí byla Švýcarka Suterová.