Fotbal

Vítězný gól a infarkt trenéra. Egyptský fotbal potkala obrovská tragédie

Vítězný gól a infarkt trenéra. Egyptský fotbal potkala obrovská tragédie
Zdroj: koláž tn.cz / Twitter @lacarabdeporte

Tragická událost se přihodila v Egyptě. V utkání druhé fotbalové ligy se totiž tým El Magd dočkal rozhodující branky v úplném závěru utkání, a díky tomu slavil tři body. K oslavě ale nedošlo, právě během vstřelené branky zemřel trenér vítězného týmu. Dostal infarkt a již se nepovedlo ho zachránit.

Hořké vítězství pro egyptský celek El Magd se urodilo v posledním utkání druhé egyptské soutěže v duelu s klubem El Zarqa. Tým trenéra Adhama El-Selhadara se radoval z rozhodující branky ve druhé minutě nastavení. Trenér se z něj radoval a dostal infarkt, po kterém zemřel. 

El-Selhadar byl v egyptském fotbale známou osobností. Před tím, než se dal na trenérskou kariéru, vyhrál domácí soutěž i národní pohár jako hráč. Hrával za Ismaily SC. Na teprve třiapadesátiletého trenéra si vzpomnělo i vedení z nejlepšího egyptského klubu – Al Ahly.

Související obsah

"Kapitán Mahmoud Al-Khatib, prezident klubu, a členové představenstva s velkým zármutkem přijali zprávu o trenéru a bývalém hráči Ismaily Adhamu El-Selhadarovi, který ve čtvrtek zemřel," stojí v prohlášení nejlepšího afrického klubu. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události