Fotbal

Když vstřelíš pět gólů, užijeme si, vyzvala fotbalistu herečka z lechtivých filmů

Když vstřelíš pět gólů, užijeme si, vyzvala fotbalistu herečka z lechtivých filmů
Alexandr Kokorin a Alina Jeremenko Zdroj: profimedia, twitter @HenessyAlina

Když hrál ruský fotbalista Alexandr Kokorin v Dynamu Moskva, dostal od pornoherečky Aliny Jeremenkové, která vystupuje pod uměleckým jménem Alina Henessy, výzvu. Když hráč vstřelí ve zbytku sezony pět branek, bude mu plně k dispozici na šestnáct hodin sexuálních radovánek. Tehdy 24letý hráč ale svůj úkol nezvládl.

Psal se rok 2015 a Alina Jeremenková byla v ruské verzi televize Eurosport jako host. Moderátor jí řekl, ať ohodnotí ruské fotbalisty podle vzhledu ve škále od 1 do 10. Když přišla řeč na Kokorina, tak herečka z filmů pro dospělé neváhala a dala mu plný počet bodů.

Když se následně dozvěděla, jaký je Kokorin bojovník, poslala mu osobní vzkaz. "Pokud do konce ročníku Kokorin zaskóruje alespoň pětkrát, přísahám, že mu poskytnu šestnáctihodinový sexuální maraton jako poděkování," šokovala Jeremenková přítomné ve studiu.

Související obsah

​Kokorin ale tento úkol nezvládl. V posledních deseti zápasech skóroval pouze jednou, a tak se odměny nedočkal. Přitom celkovou sezonu neměl tento ruský útočník špatnou, ve 39 utkáních totiž skóroval desetkrát.

Po odchodu z Dynama Moskva zamířil Kokorin do Zenitu Petrohrad, se kterým vyhrál ligový titul i pohár. Nyní je hráčem italské Fiorentiny, ale sužují ho zranění a starty sbírá spíše po minutách.

Seznamte se s největším simulantem. Fotbalistovi se směje celý internet.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události