Bojové sporty

Knokaut roku? Rus v MMA zazářil vypínákem jako od Supermana

Knokaut roku? Rus v MMA zazářil vypínákem jako od Supermana
Zdroj: koláž tn.cz / Twitter @Grabaka_Hitman

Tak toto se jen tak nevidí. Ruský zápasník Mehdi Dakaev ukončil zápas v ruské organizaci EFC knokautem, který připomíná pohyby, jež dělal komiksový hrdina Superman. Internet jen zírá a mluví se také o ukončení celého roku.

K zápasu mezi Dakaevem a Zajnukovem došlo na galavečeru Eagle FC. Na propagaci se podílel dokonce neporažený zápasník a legenda UFC Chabib Nurmagomedov a bojovalo se v hlavním městě Ruska. Ke zmiňovanému úderu došlo ve druhém kole a stálo to opravdu za to. 

Mehdi Dakaeev nejdříve levačkou minul hlavu Zajnukova, který udělal dva kroky doleva a byl rázem daleko od svého protivníka. Ukázal mu nicméně záda, ale to, co udělal ruský zápasník, asi nikdo nečekal. Dakaev zaplaval vzduchem a levačkou knokautoval svého protivníka. Jeho let připomínal slavného Supermana.

Související obsah

Fanoušci reagovali různě, ale většina z nich byla naprosto nadšená. "Úder Supermana," psal jeden z komentujících na sociálních sítích. Nejspíše šlo tedy o první takový úder.Tento ikonický kousek tak zřejmě vstoupí do historie.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události