Hokej

Kanonýr Gulaš se vrací do reprezentace, další testy byly negativní

Kanonýr Gulaš se vrací do reprezentace, další testy byly negativní
Milan Gulaš v reprezentačním trikotu Zdroj: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Velké problémy řešil před reprezentační akcí českobudějovický útočník Milan Gulaš. Pětatřicetiletý ofenzivní útočník nejprve přišel v úterý o účast na Channel One Cupu vinou pozitivního testu na covid-19. Další testy včetně přetestování ukazovaly opak úterního výsledku, a tak se kanonýr připojil zpátky k týmu Filipa Pešána.

Milan Gulaš patří mezi největší smolaře národního týmu. Často se během reprezentačních akcí zraní či je posledním hráčem, který se do výběru nevejde. Nyní jej na ruský Channel One Cup Filip Pešán nominoval, ale během úterního srazu byl českobudějovický rodák testován pozitivně na covid-19. 

Bývalý útočník Plzně či švédského Färjestadu tak opustil sraz hokejové reprezentace, ale putoval na přetestování a absolvoval dva testy na dvou různých místech. Všechny výsledky byly negativní, a tak se zkušený český hokejista mohl vrátit zpátky do tréninku. 

Související obsah

S novinkou přišel přímo národní tým, kam se Gulaš opětovně připojil. V posledním testu před olympiádou hrají Češi v Praze proti Finsku ve čtvrtek 16. prosince, následně odlétají do Moskvy, kde sehrají zápasy s domácím týmem a Švédskem. 

Milan Gulaš působí v Českých Budějovicích, kde pomáhá i mistr světa Jiří Novotný:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události