Další sporty

Fury do očekávaného boje s Paulem nenastoupí. Kdo jej nahradí?

Fury do očekávaného boje s Paulem nenastoupí. Kdo jej nahradí?
Tommy Fury Zdroj: Profimedia

Očekávaný boxerský souboj, na který se těšily zástupy lidí po celém světě, se nakonec neuskuteční. Alespoň ne v plánovaném termínu. Tommy Fury totiž musel odstoupit kvůli zranění, navíc ještě před tím bojoval s nachlazením. V souboji, který se uskuteční 18. prosince, jej nejspíš nahradí Tyron Woodley, ale to bude také velmi pikantní zápas.

Tommy se na očekávaný duel s Jakem Paulem připravoval v Anglii, konkrétně ve městě Morecambe, kde ještě před svým zraněním nastydl. "Tommy byl trochu nachlazený, ale doufejme, že bude v pořádku. On na to má a chce bojovat," ujišťoval ještě ve středu promotér Frank Warren.

Nakonec ale do zápasu nenastoupí kvůli nespecifikovanému zranění. Proti Paulovi ho tak nejspíše nahradí Tyron Woodley, který má youtuberovi co vracet, protože s ním na konci srpna prohrál na body. Woodley požadoval co nejrychleji odvetu, ale na to Paul nechtěl slyšet, a tak si domluvil duel právě s Tommym Furym, bratrem krále těžké váhy Tysona Furyho.

Související obsah

​Aby mohl bývalý americký zápasník na vendetu alespoň pomýšlet, musel si nechat na ruku vytetovat "I love Jake Paul" (Miluji Jakea Paula). To splnil, a tak by souboji nemělo nic bránit, bude tomu opravdu tak?

Tommyho hvězdný bratr Tyson Fury po vítězstvích zpívá:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Smíšenou čtyřhru na Australian Open vyhráli Mladenovičová a Dodig

První grandslam sezony opanovala ve smíšené čtyřhře dvojice Kristina Mladenovičová a Ivan Dodig. Ti ve finále porazili australský pár Fourlisová-Kubler 2:0 na sety a mohli se na Australian Open radovat z titulu.

Krátká zpráva

Výsledky nočních zápasů NBA

Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers 105:87, Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves 124:115

Krátká zpráva

Pardubice prodloužily vítěznou sérii, po obratu překonaly Plzeň v prodloužení

Druhý tým hokejové extraligy HC Dynamo Pardubice prodloužil vítěznou sérii na sedm utkání. V Plzni sice po trefách Přikryla a Bulíře prohrával 0:2, ale ve třetí třetině se vrátil do hry po gólech Camary, Robertsona a Cienciala. Za Indiány srovnal Kaňák a za stavu 3:3 poslal utkání do prodloužení. Pardubice dokonaly obrat, když se po třech minutách znovu trefil Camara. Na první Třinec ztrácejí šest bodů, Plzeň je čtvrtá.

Krátká zpráva

Hokejovou extraligu od příští sezony po deseti letech převezme APK LH

Českou hokejovou extraligu by měla od příští sezony od svazu převzít Asociace profesionálních klubů ledního hokeje. APK LH řídila ligu naposledy v roce 2012, kdy ji v červnu převzal Český svaz ledního hokeje. Na dnešní valné hromadě převzetí odsouhlasily jednotlivé kluby a domluvily se i s vedením svazu. Pod staronovým vedením by se měla odehrát už sezóna 2022/23.