Další sporty

Fury do očekávaného boje s Paulem nenastoupí. Kdo jej nahradí?

Fury do očekávaného boje s Paulem nenastoupí. Kdo jej nahradí?
Tommy Fury | Zdroj: Profimedia

Očekávaný boxerský souboj, na který se těšily zástupy lidí po celém světě, se nakonec neuskuteční. Alespoň ne v plánovaném termínu. Tommy Fury totiž musel odstoupit kvůli zranění, navíc ještě před tím bojoval s nachlazením. V souboji, který se uskuteční 18. prosince, jej nejspíš nahradí Tyron Woodley, ale to bude také velmi pikantní zápas.

Tommy se na očekávaný duel s Jakem Paulem připravoval v Anglii, konkrétně ve městě Morecambe, kde ještě před svým zraněním nastydl. "Tommy byl trochu nachlazený, ale doufejme, že bude v pořádku. On na to má a chce bojovat," ujišťoval ještě ve středu promotér Frank Warren.

Nakonec ale do zápasu nenastoupí kvůli nespecifikovanému zranění. Proti Paulovi ho tak nejspíše nahradí Tyron Woodley, který má youtuberovi co vracet, protože s ním na konci srpna prohrál na body. Woodley požadoval co nejrychleji odvetu, ale na to Paul nechtěl slyšet, a tak si domluvil duel právě s Tommym Furym, bratrem krále těžké váhy Tysona Furyho.

Související obsah

​Aby mohl bývalý americký zápasník na vendetu alespoň pomýšlet, musel si nechat na ruku vytetovat "I love Jake Paul" (Miluji Jakea Paula). To splnil, a tak by souboji nemělo nic bránit, bude tomu opravdu tak?

Tommyho hvězdný bratr Tyson Fury po vítězstvích zpívá:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události