šipky

Třetí poločas: Šipkař Sedláček hodnotil start MS, Vízek glosoval konec podzimu

Další díl pořadu Třetí poločas na TN LIVE se věnoval začátku šipkařského MS, propadáku hokejového týmu na turnaji Channel One Cup a konci podzimní části fotbalové Fortuna ligy. O své názory se podělil šipkař Karel Sedláček, výkony národního týmu v hokeji pak zhodnotil trenér Alois Hadamczik. K fotbalu měl zase co říct již tradiční host, internacionál Ladislav Vízek.

Pořad Třetí poločas se na úvod věnoval startu mistrovství světa v šipkách. Svou premiéru si zde odbyl také český šipkař Roman Benecký, který vypadl po dramatu v prvním kole. "Napjatě jsem sledoval, jak si Roman při své první účasti v Ally Pally povede. Škoda, že mu trošku utekl začátek. Pak se totiž propracoval ke skvělému výkonu a jeho soupeř Ryan Joyce se hodně zapotil, aby zápas nakonec překlopil na svou stranu," okomentoval jeho výkon český šipkař Karel Sedláček, který s Beneckým padl ve východoevropské kvalifikaci a na MS tak chybí.

Sedláček se pak rozpovídal i o výkonech těch největších favoritů, nebo o představení šipkařky Fallon Sherrockové. Na celý rozhovor se podívejte zde:

V pravidelném pondělním pořadu jsme se pak věnovali také víkendové blamáži českého hokejového týmu, který na turnaji Channel One Cup prohrál všechna tři utkání a před ZOH se dost trápí. Skrze telefon jsme si popovídali s bývalým koučem národního týmu Aloisem Hadamczikem, jenž si nebral příliš servítky.

Bronzový trenér ze ZOH v Turíně 2006 pak promluvil i k funkci kouče národního týmu, kterou momentálně zastupuje Filip Pešán. "Důležitý je zejména koučink. Slovo trenér bych u národního týmu ani nepoužíval. Zde hráče netrénujete, ale vybíráte, jaký hráč k sobě pasuje a připravuje styl hry na daného soupeře. Třeba Ivan Hlinka nebyl trenér, ale byl to kouč, který dokázal vybrat hráče a uměl s nimi lidsky promluvit," rozpovídal se Hadamczik na téma reprezentace a trenér.

69letý kouč pak také zhodnotil současný stav českého hokeje včetně mládeže, celý rozhovor najdete zde:

V poslední části jsme se věnovali konci podzimní části Fortuna ligy. Svůj originální pohled přinesl bývalý fotbalista Ladislav Vízek, který ohodnotil jednotlivé týmy hrající na špici, naopak promluvil i k mizerným výkonům Jablonce, jenž je po podzimu blízko sestupu. "S Petrem Radou (trenérem Jablonce) mluvím obden a je z toho hodně smutný. Podle mě je to jeden z nejlepších trenérů u nás. Myslím, že kauza Pelta se i trošku promítá do hlav hráčů. Momentálně jsou hodně dole, ale myslím, že o záchranu hrát nebudou a půjdou zase v tabulce nahoru," okomentoval Vízek situaci Jablonce. 

Následně Ladislav Vízek promluvil i na téma přestupu Adama Hložka, či k výkonu brankářské jedničky Slavia Aleše Mandouse. Více se dozvíte v rozhovoru zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události