Fotbal

Hvězdný fotbalista Manchesteru byl přepaden u sebe doma, utrpěl i zranění

Hvězdný fotbalista Manchesteru byl přepaden u sebe doma, utrpěl i zranění
João Cancelo, který hraje za Manchester City, byl napaden a okraden ve svém domě. Zdroj: Instagram @jpcancelo

Fotbalový obránce João Cancelo prožil velmi nepříjemnou situaci. Přímo v jeho domě ho totiž napadla čtveřice mužů, která do rezidence hráče Manchesteru City přišla krást. Neznámí pachatelé si odnesli šperky a způsobili portugalskému reprezentantovi zranění hlavy. Fotbalista o incidentu informoval prostřednictvím instagramu.

Místo poklidně stráveného času s rodinou zažil hororovou situaci. Hvězdného beka Joãa Cancela napadli přímo v jeho domě čtyři muži, kteří si vybrali příbytek portugalského reprezentanta za cíl loupeže.

Pro sedmadvacetiletého fotbalistu byl nepříjemný zážitek o to horší, že s ním v osudové chvíli byla celá rodina. Hráč Manchesteru City se o pocity z incidentu podělil na svém instagramu, kde navíc ukázal, že z konfliktu nevyvázl bez zranění.

Jeho obočí totiž zdobí krvavý šrám, který při potyčce utrpěl, když se snažil chránit majetek i členy rodiny. Těm se podle něj naštěstí nic nestalo. O co ale přišel, byly veškeré cennosti. Čtveřice mužů si prý totiž odnesla všechny šperky.

Související obsah

"Bohužel mě dnes přepadli čtyři zbabělci, kteří mi ublížili a pokusili se ublížit mé rodině. Rodina je pro mě nejdůležitější a naštěstí jsou všichni v pořádku," napsal Cancelo k instagramovému příběhu.

Zástupci Manchesteru City, kde Cancelo hraje od roku 2019, byli šokováni a vyjádřili svému hráči plnou podporu. Zkušený bek za Citizens po příchodu z Juventusu naskočil do stovky zápasů a zaznamenal sedm branek.

Manchester City sice vede tabulku Premier League, v Lize mistrů ale naposledy padl s Lipskem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události