Nechutné chování fanoušků Evertonu. Trefili hráče plnou lahví, policie zatýkala

Matty Cash a Lucas Digne to od fanoušků Evertonu schytali plnou flaškou Zdroj: Profimedia

Fotbaloví příznivci Evertonu na sebe v sobotu neupozornili v tom nejlepším světle. Po inkasovaném gólů "odměnili" hráče Aston Villy Mattyho Cashe a Lucase Digneho tím, že po nich hodili plnou láhev. Ti se pak na trávníku svíjeli v bolestech. Policie už jednoho z fanoušků zatkla.

Everton aktuálně neprožívá vůbec lehké časy. Z posledních třinácti ligových zápasů vytěžil pouhou jednu výhru a dvě remízy. V tabulce mu patří až 16. místo a od sestupových pozic Premier League jej dělí pouhé čtyři body. Není tedy divu, že jeho fanouškům už značně tečou nervy.

To naplno prokázali během sobotního domácího zápasu proti Aston Ville. Hosté se v nastavení prvního poločasu zásluhou Buendii dostali do vedení 1:0, čímž příznivce Evertonu značně rozlítili. Při oslavě gólu po hráčích soupeře hodili několik plastových lahví, z nichž některé byly plné. Většina z nich hráče minula, ale Matty Cash a Lucas Digne to schytali naplno.

Během druhého poločasu pak vedení Evertonu plně spolupracovalo s policií, aby odhalili viníka, což se pomocí CCTV záběrů povedlo. Zároveň klub upozornil, že vyšetřování stále probíhá a všem, u kterých se prokáže, že hodili na hřiště nějaký předmět, budou uděleny zákazy.

Gól Buendii byl nakonec jediný, který v utkání padl a Aston Villa si tak odváží plný počet bodů.