Další sporty

Buď aspoň trochu chlap, útočí Marpo na Vémolu. Nevíš, co je trénink, reaguje Karlos

Buď aspoň trochu chlap, útočí Marpo na Vémolu. Nevíš, co je trénink, reaguje Karlos
Karlos Vémola a Marpo Zdroj: Profimedia

Na 21. května je v pražské O2 aréně naplánovaný dlouho očekávaný boxerský souboj mezi hudebníkem Marpem a MMA zápasníkem Karlosem Vémolou. Duel už byl několikrát kvůli zdravotním problémům druhého jmenovaného odložen, tak se zatím oba borci pustili do ostré přestřelky prostřednictvím sociálních sítí.

Rapper Otakar Petřina, který je hlavně známý pod přezdívkou Marpo, se do Vémoly pořádně opřel. Podezírá ho totiž, že chce ze souboje vycouvat. "Chtěl bych se vyjádřit k jedné věci. Po Praze se povídá, že Karlos se mnou nechce vzít ten zápas. Tak bych jenom chtěl říct, jednou jsi do toho dop*dele šel, já už se na to dva roky připravuju, čekám, až se uzdravíš, tak buď aspoň trochu chlap a přijmi ten zápas," hecuje svého nadcházejícího soupeře. 

K údajnému Vémolovu rozhodnutí nalézá Marpo i vysvětlení. "Podle mě sis jednoduše uvědomil, že dostaneš přes pí*u, půjdeš na zem a nechceš ztratit ten svůj hajpíček, že v Oktagonu je jen jeden král, což je vlastně Attila, že jo, to víme všichni, ale buď chlap a přijmi ten zápas," opětovně vyzývá Marpo.

Související obsah

"Už jsme prodali tisíce lístků a myslím, že by to lidi velmi zklamalo. 21. května tě čekám v ringu v O2 aréně a přestaň se živit debilníma bulvárníma ko*oťárnama," naráží na Vémolovu kauzu ohledně rozchodu s přítelkyní Lelou. 

Netrvalo ale dlouho a Vémola tato ostrá slova nenechal bez odezvy. "Zatímco ty máš blbý kecy na instagramu, tak já makám ve Spejbl Gymu. Myslím, že ti asi někdo řekl, že nejsem úplně zdravotně v pořádku, takže máš silný řeči, ale to se hodně pletou. Ruka je na nejlepší cestě, dávám se dohromady a rozhodně v květnu v ringu budu," ujišťuje bijec, který jako první Čech zápasil pod organizací UFC.

Související obsah

"Takže ty začni makat, protože já už teď trénuju třífázově. Ty vůbec nevíš, co to znamená. Každý den od rána do večera makám. A slibuju ti, že se připravuju na první životní knock-out. Ty máš pravdu v jedné věci, lístky si koupilo tisíce lidí, tak je nezklam, abys nedostal knock-out už v prvním kole," varuje Marpa.

Kromě hecovacích videí svým soupeřům Vémola zveřejňuje na sociálních sítích i informace ze svého soukromí.

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události