Fotbal

Mbappé se údajně domluvil s Realem, přestoupí zadarmo. Kolik si vydělá?

Mbappé se údajně domluvil s Realem, přestoupí zadarmo. Kolik si vydělá?
Zdroj: profimedia.cz

Podle informací německého deníku Bild se dny Kyliana Mbappého v PSG chýlí ke konci. Francouzský hráč se údajně domluvil s Realem Madrid na podmínkách smlouvy, kterou by měl podepsat na šest let. Díky ní by si ročně před zdaněním vydělal 50 milionů eur (1,2 miliardy korun).

Blíží se jeden z největších přestupů posledních let. Paradoxní na tom je fakt, že Real Madrid nebude muset svému francouzskému rivalovi zaplatit ani euro, jelikož Mbappému v létě končí smlouva, kterou mladý útočník stále neprodloužil. 

Podle informací německého deníku Bild ani neprodlouží. Se španělským klubem se totiž dohodl na podmínkách smlouvy, se kterou jsou obě strany spokojeny. Je v ní zohledněný i fakt, že Real na přestupní částce ušetří spoustu peněz. Ještě loni v létě totiž za Mbappého nabízel astronomických 180 milionů eur, což francouzský velkoklub s díky odmítl, protože doufal, že se mu s útočníkem podaří domluvit. 

Související obsah

​Pokud k přestupu opravdu dojde, bude to pro Real Madrid opravdu výhodný obchod. Kromě toho, že hráč by přišel úplně zadarmo, stal by se také jednou z největších marketingových tváří klubu, čemuž by odpovídala i jeho výplata, která by po zdanění čítala 25 milionů eur ročně (600 milionů korun), více si ve španělském klubu nikdo nevydělá. 

V posledním ligovém zápase se Mbappé střelecky neprosadil, i přesto PSG vyhrálo nad Remeší 4:0.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události