MMA

Zápasník Pešta mění organizaci. Štěstí zkusí v zámořské PFL

Zápasník Pešta mění organizaci. Štěstí zkusí v zámořské PFL
Český zápasník Viktor Pešta Zdroj: profimedia.cz

MMA zápasník Viktor Pešta mění organizaci. Šampion polotěžké váhy v Oktagonu nakonec po dlouhých spekulacích zamíří do zámořské PFL.

Definitivní přestup 31letého českého zápasníka se stal skutečností. Viktor Pešta podle předpokladů míří do Spojených států. "Nabídku na smlouvu zvažoval dlouhé měsíce, ve všem jsme mu vyšli vstříc, ale nakonec se rozhodl pro PFL," oznámil pro web Fight Club News promotér organizace Oktagon Ondřej Novotný, jenž se snažil šampiona polotěžké váhy udržet. Pešta však nakonec zvolil zámořskou organizaci PFL.

Odchodem z československé organizace Oktagon ukázal Viktor Pešta také touhu se případně vrátit do UFC, kde dříve působil. Nicméně v PFL si může 31letý fighter vydělat zajímavé peníze, konkrétně až 1 milion dolarů (cca 21,6 milionu korun).

Související obsah

​Pešta svým odchodem z Oktagonu také uvolnil trůn polotěžké váhy, který vybojoval v září loňského roku proti Stephanu Pützovi.

Podívejte se na nejnovější díl pořadu K.O. magazín, kde divákům poskytla rozhovor Martina Jindrová, která se letos také objeví v organizaci PFL:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události