Další sporty

Jsi zrádce, opřeli se do Bradyho fanoušci týmu, se kterým vyhrál šest Super Bowlů

Jsi zrádce, opřeli se do Bradyho fanoušci týmu, se kterým vyhrál šest Super Bowlů
Tom Brady v dresu New England Patriots | Zdroj: Profimedia

Legenda amerického fotbalu Tom Brady v úterý definitivně ukončila svoji fenomenální kariéru, přesto se nesetkala s bezvýhradným aplausem. Fanouškům týmu New England Patriots, se kterým vyhrál šestkrát Super Bowl, se vůbec nelíbí, že ve své děkovné řeči vůbec nezmínil svůj bývalý tým a vůbec se nezmínil ani o majiteli Patriots Robertu Kraftovi a dlouholetém trenérovi Billu Belichickovi. V příběhu na instagramu to později napravil.

962. Tolik slov čítala děkovná řeč Toma Bradyho na sociálních sítích, když definitivně oznamoval konec své kariéry. Ani jedním se však nezmínil o týmu, se kterým dosáhl těch největších úspěchů. Tím příznivce New England Patriots pořádně rozčílil.

"Tento zrádce se vůbec nestará o své fanoušky a podvádí je znovu a znovu. Samozřejmě, že mluvím o Tomu Bradym, který ve svém rozlučkovém proslovu ani nepoděkoval fanouškům Patriots," zuří jeden z nich. 

"Pokud je toto všechno, co řekl o konci své kariéry, jsem jím nesmírně zklamaný. Tom Brady je nejvíc vypočítavý sportovec v historii, pokud jde o jeho marketing a značku. A on prostě zapomene zmínit svůj bývalý tým a fanoušky? Smutné," přidává se další. 

"Tom Brady vůbec nezmínil kohokoli z Patriots, to je naprosto úžasné a směšné. Myslím, že je naprosto jasné, že své působení zde nesnášel i přes to, jaké měl úspěchy," dodává jiný z příznivců.

Podobných komentářů se na adresu Bradyho snesla celá řádka. Fanoušci mu také vyčítali, že nijak nepoděkoval ani svému dlouholetému trenérovi Billu Belichickovi a majiteli Patriots Robertu Kraftovi. Po velké vlně kritiky svou chybu Brady napravil na instagramu.

U Patriots strávil 20 dlouhých let a s týmem vyhrál Super Bowl hned šestkrát. V roce 2020 jedinkrát v kariéře změnil působiště a přestoupil do Tampy Bay Buccaneers. Hned první sezonu zakončil ziskem již sedmého Super Bowlu.

Související obsah

​Kromě rekordního počtu vyhraných Super Bowlů má na kontě celou řadu NFL rekordů včetně nejvíce vyhraných zápasů (277), nejvíce dokončených přihrávek (7 263), nejvíce naházených touchdownů (624), nejvíce naházených yardů (84 520) a řady ocenění pro nejužitečnějšího hráče ligy.

Tom Brady na sebe v minulosti upozornil také tím, když házel s trofejí pro vítěze Super Bowlu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události