Fotbal

Liga mistrů se vrací! Sledujte nejlepší fotbal na Nova Sport

Již brzy vstoupí nejprestižnější fotbalová soutěž na světě do další fáze. Vybraná osmifinálová klání Ligy mistrů UEFA odvysílají stanice Nova Sport 3 a Nova Sport 4. Fanoušci fotbalu se můžou těšit na mimořádně bohatou nabídku toho nejlepšího fotbalu na světě.

V úterý 15. února na Nova Sport 3 fanoušci uvidí souboj portugalského Sportingu CP, který se utká s Manchesterem City. O den později Nova Sport odvysílá hned dva zápasy. Nova Sport 3 nabídne přímý přenos utkání mezi rakouským FC Salzburg a německým Bayernem Mnichov. Nova Sport 4 v ten samý den odvysílá souboj velkoklubů Interu Milán a slavného Liverpoolu FC.

O týden později bude osmifinálový program Ligy mistrů UEFA na obrazovkách Nova Sport pokračovat. V úterý 22. února se na Nova Sport 3 utkají týmy Villarrealu CF a Juventusu Turín. Na Nova Sport 4 fanoušci můžou sledovat utkání portugalské Benficy Lisabon s nizozemským Ajaxem Amsterdam. Osmifinálový program uzavře atraktivní klání mezi Atléticem Madrid a Manchesterem United.

Osmifinálový program Ligy mistrů na Nova Sport Zdroj: Nova Sport

​Rozpis vysílání odvetných zápasů vydáme v průběhu února.

"Na osmifinále se už intenzivně připravujeme a všichni se moc těšíme. Vyřazovací fáze zase povyšuje napětí Ligy mistrů o úroveň výš. Jsme zvědaví, jak si povedou favorité, a jestli se třeba už v téhle fázi nezrodí nějaké překvapení. Ve studiu přivítáme velmi zajímavé hosty a stejně jako na podzim i tentokrát vyšleme přímo na místo těch největších osmifinálových bitev náš štáb," dodává šéfkomentátor a vedoucí fotbalové sekce Nova Sport Milan Štěrba.

Související obsah

Všechny osmifinálové duely začínají na kanálech Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ve 20:30 předzápasovým studiem, výkopy jednotlivých utkání jsou stanoveny na 21:00.

Aktuální seznam operátorů s Nova Sport 3 a 4: 

CZ -        O2 Czech Republic, a.s. 
CZ -        T-Mobile Czech Republic, a.s. 
CZ -        Vodafone Czech Republic, a.s. 
CZ -        Telly, s.r.o. 
SK -        Slovak Telekom, a.s. 
SK -        DIGI SLOVAKIA, s.r.o. 
SK -        Orange Slovensko, a.s.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události