Raz, dva, tři a jdeš ven. Fotbalista Martinelli se vyfauloval během pár vteřin

Gabriel Martinelli vyfasoval po dvou žlutých v zápase Arsenalu s Wolverhamtonem červenou kartu. Zdroj: Profimedia.cz

Tak to se jen tak nevidí. Fotbalistovi Gabrielu Martinellimu se povedl v zápase Premier League mezi Arsenalem a Wolverhamptonem doslova husarský kousek. Po dvou faulech, které přišly v rychlém sledu za sebou, mu rozhodčí udělil dvě žluté karty. Po červené, jež následovala, se tak musel záložník Gunners pakovat do sprch. I přesto se mohl radovat. Jeho tým i v deseti udržel těsný náskok a vyhrál 1:0.

Ve 24. kole Premier League se na Molineux Stadium, který je domovským stánkem Wolverhamptonu, děly věci. Hosté z Arsenalu v průběhu 25. minuty otevřeli skóre a až do druhého poločasu si hýčkali těsný náskok.

O ten se ale museli začít strachovat v 69. minutě. Středopolař Martinelli totiž předvedl něco, na co se bude dlouho vzpomínat. Brazilský reprezentant nejprve u postranní čáry fauloval Aït-Nouriho, o pár vteřin později při ponechané výhodě zezadu sundal ještě Chuqinha.

Rozhodčí obě situace posoudili jasně - Martinelli vyfasoval za oba zákroky žlutou kartu a po červené, která následovala, byl nucen hrací plochu opustit.