Divoká noc kapitána Dallasu! Z metru netrefil prázdnou branku, pak se popral

Jedna z největších hvězd Dallasu Stars, Jamie Benn, na sebe v noci z pátka na sobotu opět strhla pozornost, a to na všechny možné způsoby. Nejdříve netrefil ve vyložené příležitosti úplně prázdnou branku, poté se popral s Brendenem Dillonem a o chvíli později vstřelil důležitý gól na cestě za vítězstvím svého týmu nad Winnipegem.

Tak to se jen tak nevidí, jakou šanci Jamie Benn dokázal zahodit. Útočník Dallasu, který v letošní sezoně už dvanáctkrát skóroval, dostal v sedmé minutě naprosto parádní přihrávku od Esy Lindella a už na něj čekala jen úplně prázdná branka. 32letý kanadský útočník ale puk netrefil vůbec ideálně a branku přestřelil.

Podruhé ne sebe výrazně upozornil na konci druhé třetiny, když se popral se svým bývalým spoluhráčem z Dallasu Brendenem Dillonem. Tato bitka nakonec neměla jasného vítěze, ale oba si šli zaslouženě sednout na pět minut na trestnou lavici.

​Třetí výrazný Bennův moment se nesl v podstatně pozitivnějším duchu. Za stavu 2:2 vzal na sebe zodpovědnost, když nejdříve zpoza branky našel Denise Gurjanova, který nahodil puk na branku, kde našel právě Benna, který tečoval puk za Hellebuycka.

Winnipegu se sice následně podařilo 32 vteřin před koncem vyrovnat, ale o druhý bod Dallas nepřipravil, když v prodloužení rozhodl Robertson. Dallas si tak připsal druhou výhru 4:3 v řadě.