Fotbal

Další díl Ligy mistrů na Nova Sport. Villarreal přivítá Juventus

Další osmifinále Ligy mistrů si budete moct vychutnat na Nova Sport 3. Tentokrát vám nabídneme duel mezi Villarrealem a Juventusem. Přenos se speciálním studiem začíná ve 20:30. Tím vás provede moderátor Milan Štěrba a hosty budou Horst Siegl a Milan Fukal.

Villarreal se do vyřazovací části dostal ze skupiny F, kde skončil na druhém místě za Manchesterem United. Za anglickým celkem zaostal o jediný bod. Ve skupině nejprve remizoval doma s Atalantou 2:2, pak přišla porážka s United 1:2 a první polovinu zakončil španělský celek výhrou nad Young Boys 4:1.

Toho samého soupeře porazil Villarreal doma 2:0, následně přišla porážka s United 0:2 a na závěr přišla důležitá výhra v Bergamu v poměru 3:2. Ve španělské La Lize je Žlutá ponorka aktuálně na šestém místě s tříbodovou ztrátou na čtvrtou Barcelonu, což je poslední místo zajišťující Ligu mistrů i pro příští rok. Pro Villarreal jde o první účast ve vyřazovací fázi Ligy mistrů od sezony 2008/2009.

Související obsah

​Juventus ovládl skupinu H, ve které za sebou nechal obhájce titulu Chelsea, Zenit Petrohrad a Malmö. Právě na hřišti švédského soupeře přišla úvodní výhra 3:0, na kterou navázalo domácí vítězství nad Chelsea 1:0. První polovinu Turínští zakončili třemi body v Rusku, když vyhráli 1:0.

Následně přišla další výhra nad Petrohradem 4:2, poté přišlo deklasování od Chelsea 0:4 a na závěr vítězství s Malmö 1:0. V italské Serii A je Juventus momentálně na čtvrtém místě a na první AC Milán ztrácí devět bodů. Turínští se dostali do vyřazovací fáze už poosmé v řadě, z toho dvakrát došli až do finále.

Související obsah

​Přímý přenos začíná předzápasovým studiem na Nova Sport 3 už ve 20:30. Studio povede moderátor Milan Štěrba a jeho hosty budou Horst Siegl a Milan Fukal.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události