MMA

Šokující detaily zatčení Jona Jonese: Zabijte mě, křičel a hlavou ničil auto

Šokující detaily zatčení Jona Jonese: Zabijte mě, křičel a hlavou ničil auto
Zde byl Jon Jones uveden do síně slávy, ve stejný den byl zatčen Zdroj: Profimedia.cz

Na konci minulého září byl zadržen legendární MMA zápasník Jon Jones, který má na svém fraku hned několik průšvihů. Nyní se na internetu objevila nahrávka, kde se navážel do policistů, přál si, aby jej zabili, a ke konci dokonce hlavou bušil do kapoty policejního auta.

Naprosto bez pochyb patří Jon Jones mezi nejlepší a nejznámější zápasníky v historii MMA. Jeho jménu ale poměrně škodí jeho výstřelky. Jeden takový se udál na konci září, kdy byl uveden do síně slávy za válku se Švédem Gustafssonem. 

Ve stejný večer se ale dost opil a jeho snoubenka na něj nakonec zavolala policii, která se s ním moc nepárala. Došlo ovšem k velké slovní přestřelce. "Tohle je tak ponižující, dnes jsem byl uveden do síně slávy a vy mě zatknete za to, že jsem šel po ulici?" smutní nejdříve na začátku čtyřiatřicetiletý Američan. 

"Ubližte mi a zabte mě," pronáší nejspíše ironicky směrem k policistům, kteří Jonesovi nasadili pouta a drželi jej u kapoty auta. "Nesnáším vás, nesnáším vás," opakoval stále zápasník s přezdívkou "Bones" a vzápětí bouchl hlavou do kapoty auta. 

Související obsah

V ten moment byl odveden do auta, kde jej policisté uklidňovali a Jones stále prosil o propuštění. Nakonec mu byla udělena pokuta a soud mu nařídil navštěvovat kurzy sebeovládání. Neporažený zápasník UFC poté dodal, že s alkoholem skoncoval. 

Jones má na svém kontě 26 výher a jednu prohru, ale ta přišla po nedovoleném úderu loktem, takže je Američan v oktagonu stále neporažen. Trénovat by měl nyní u Henryho Cejuda, kde nyní trénuje Jiří Procházka, a nadále sní o titulové bitvě v těžké váze. 

Procházka bude prvním Čechem, který si to v UFC rozdá o titul:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události