Poradí si mužstvo kolem Messiho s Bílým baletem? Odvetu sledujte na Nova Sport

Středeční program Ligy mistrů nabídne hned dva zápasy, které vám živě nabídneme. Manchester City po venkovní výhře 5:0 vyzve na domácím pažitu portugalský Sporting, ve dvojutkání je ale nejspíše rozhodnuto. Jiná káva to bude v Madridu, kde hraje francouzské PSG. Ve speciálním studiu přispějí svými názory Jan Koller a Kamil Čontofalský.

Manchester City v prvním utkání na půdě lisabonského mužstva předvedl luxusní výkon a po prvním poločase bylo rozhodnuto. Dvakrát se trefil Bernardo Silva, jednou Phil Foden a také Rijád Mahriz. Pátý gól vstřelil Raheem Sterling ve druhém poločase, domácí Sporting neměl jedinou šanci a doma padl 0:5.

Tým slavného kouče Pepa Guardioly se navíc parádně nabudil také do odvety, v manchesterském derby deklasoval United 4:1. Vzhledem k rozhodnutému stavu se dá očekávat start hráčů z lavičky. Vyhrál také celek z Lisabonu, na domácí půdě si poradil s patnáctou Aroucou 2:0. Utkání startuje ve 21:00 na stanici Nova Sport 4.

​Ve druhém utkání, které můžete sledovat i se studiem, vyzve Real Madrid francouzské PSG v trháku osmifinále. První duel dlouho branku nenabídl, a to ani po penaltě Lionela Messiho, který zklamal z pokutového puntíku. Gól přišel až ve čtvrté minutě nastavení druhého poločasu, kdy rozhodl Kylian Mbappé. Real bude dohánět jednobrankovou ztrátu.

Fotbalisté PSG se ovšem na odvetu nepřipravili nejlépe, na hřišti Nice v Ligue 1 padli 0:1, chyběl vykartovaný Kylian Mbappé, jehož start v odvetě není jistý. Naopak Bílý balet si v derby Realů poradil se Sociedadem 4:1, a upevnil si tak vedoucí pozici v La Lize.

Předzápasové studio startuje ve 20:30 a uvádí jej Štěpán Sokol. K němu se přidá nejlepší střelec české fotbalové reprezentace Jan Koller a také bývalý brankář Slavie, Bohemky či ruského Petrohradu Kamil Čontofalský.