Basketbalista Krejčí předvedl další povedený výkon, Satoranský dobře bránil

Basketbalista Vít Krejčí zaznamenal další povedený výkon v NBA. V duelu proti Minnesotě odehrál 25 minut a připsal si devět bodů, dva doskoky a asistenci. Jeho Oklahoma ale prohrála 102:132. V akci byl i Tomáš Satoranský z Washingtonu, který strávil na palubovce téměř 19 minut. Ani on však nezabránil prohře svého týmu v duelu proti Clippers.

Vít Krejčí zatím předvádí v NBA velice sympatické výkony. Nyní se blýskl proti Minnesotě, kde zaznamenal devět bodů. 21letý rozehrávač proměnil tři střelecké pokusy z šesti a navrch přidal dva úspěšné trestné hody.

Jeho týmu se však příliš nedařilo. Oklahoma po poločase ztrácela už přes třicet bodů a nakonec padla 102:132. Za Timberwolves řádil Malik Beasley, který trefil 11 trojek a vytvořil nový týmový rekord.

Dobrý výkon pak předvedl také Tomáš Satoranský, který měl sice ve statistikách pouze jeden doskok a asistenci, nicméně zaujal velmi dobrou defenzivou. Ani kvalitní obrana českého rozehrávače však k výhře Washingtonu nevedla. Wizards nakonec prohráli s Los Angeles Clippers 109:115.