Tenis

Ósakaová se svěřila, že využívá terapeuta. Pak ji potěšila fanynka

Ósakaová se svěřila, že využívá terapeuta. Pak ji potěšila fanynka
Japonská tenistka Naomi Ósakaová | Zdroj: Profimedia.cz

Japonská tenistka Naomi Ósakaová zažívá v posledním roku velice těžké období. Vše začalo na French Open, kde bojkotovala tiskové konference a direktoriát turnaje jí udělil pokutu. Asijská hráčka se odhlásila a od této doby se jí moc nevedlo, nedávno dokonce dostala urážku z publika. Nyní přiznala, že začala využívat služeb terapeuta.

Bývalá světová jednička se odhlásila po turnaji na Roland Garros a od té doby celkem strádala. Během Indian Wells, které se konalo v první polovině března, dostala dokonce z publika nadávku, po které se rozplakala. Nyní se podle webu Daily Mail rozhodla vyhledat odbornou pomoc. 

I na základě této negativní zkušenosti se rozhodla, že se začne vídat s terapeutem, který jí má pomoci s vybudováním lepší psychiky a zamezit tomu, aby se na kurtu sesypala. Fanoušek na ni v polovině března zakřičel tato slova: "Naomi, stojíš za nic," pronesla neznámá žena z publika. 

Související obsah

Již dříve japonská tenistka, která je v komunitě fanoušků velice oblíbená i proto, že je z Asie, promluvila o tom, že trpí záchvaty depresí. Vše začalo v roce 2018, kdy vyhrála první grandslam. Po výhře nad Sharmaovou v prvním kole Miami Open přiznala, že našla mentální koučink. Někdo z publika jí dokonce řekl, že jí miluje. 

"Nevím, jestli to smím říct, ale po Indian Wells jsem konečně začal mluvit s terapeutem," řekla Ósakaová. "Uvědomuji si, jak je to užitečné. Jsem ráda, že mám kolem sebe lidi, kteří mi řekli, abych šla tímto směrem," dodala japonská tenistka, která se kdysi dostala i na první místo světového žebříčku WTA.

Fanynka Ósakaové řekla, že jí miluje. Ta jí děkovala: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události