Fotbal

Trenér Atlética Madrid se vyrovnává s tragédií. Zemřel mu tatínek

Trenér Atlética Madrid se vyrovnává s tragédií. Zemřel mu tatínek
Diego Simeone Zdroj: Profimedia

Zástupci španělského fotbalového klubu Atlético Madrid v pátek na svém webu zveřejnili zprávu, že zemřel 80letý Carlos Simeone, tedy otec hlavního trenéra Diega Simeoneho a dědeček Giuliana Simeoneho, jenž hraje za rezervu Atlética, a hvězdy Seria A Giovanniho Simeoneho.

"Dnes je smutný den pro červenobílou rodinu. Atlético Madrid truchlí nad smrtí Carlose Simeoneho, otce našeho trenéra Diega Pabla Simeoneho a dědečka Giuliana Simeoneho, útočníka Atlética Madrid B," informoval klub v pátek na svých webových stránkách.

Zároveň přišel o svého prarodiče také Giovanni Simeone, spoluhráč Antonína Baráka v italské Veroně. 26letý útočník v letošní sezoně Serie A nastřílel už patnáct gólů a je na děleném třetím místě mezi nejlepšími střelci. 

Atlético Madrid vyvěsilo na památku 80letého Carlose Simeoneho vlajku na půl žerdi, kterou umístilo u stadionu Wanda Metropolitano. "Náš prezident, generální ředitel, další členové představenstva a všichni zaměstnanci vyjadřují upřímnou soustrast a připojují se k bolesti rodiny. Odpočívej v pokoji," stojí dále v oficiálním prohlášení. 

Související obsah

Carlos Simeone zemřel v pátečních ranních hodinách v Buenos Aires. Jeho syn Diego se tak okamžitě vydal do Argentiny a Atlético Madrid tak absolvuje nejbližší tréninkové jednotky v tomto týdnu bez něj. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události