Hope Solo

Soupeřky nazvala 'zbabělkyněmi', teď sexy brankářka tvrdě pyká!

Soupeřky nazvala 'zbabělkyněmi', teď sexy brankářka tvrdě pyká!
Zdroj: profimedia.cz

Pustila si pusu na špacír a teď za to pořádně pyká. Fotbalová brankářka Hope Solová neunesla nečekaně brzký konec Američanek na olympijském turnaji v Riu a čtvrtfinálové přemožitelky ze Švédska nazvala "bandou zbabělkyň". Teď si půl roku nezahraje.

Američanky přijely do brazilského Ria s nálepkou největších favoritek na zlato. Tuhle roli ale potvrdit nedokázaly. Jejich cesta olympijským turnajem skončila překvapivě už ve čtvrtfinále, kde si na ně vyšláply Švédky.


Jedna z největších hvězd amerického týmu brankářka Hope Solová to nesla hodně těžce. Po zápase si v rozhovoru pustila pusu na špacír. "Nejlepší tým tentokrát evyhrál, i tak jsem na nás hrdá. Hráli jsme s partou zbabělců, nechtěli proti nám otevřít zápas. Podle mě v turnaji už daleko nedojdou," řekla Solová na adresu hráček Švédska.Zástupci Americké fotbalová federace ale neměli pro takové chování a veřejné vyjadřování od členky národního týmu vůbec žádné pochopení. Se Solovou se vůbec nepárali a napařili jí půlroční distanc, během kterého nesmí za reprezentaci hrát. Do branky Spojených států se tak vrátí nejdříve v únoru 2017."Výroky Hope Solové po čtvrtfinálové prohře se Švédskem na olympijském turnaji v Riu byly nepřijatelné a neslučitelné s pravidly chování, které musí členky národního týmu dodržovat," stojí v prohlášení federace.


Nejde o první trest, který známá pětatřicetiletá brankářka dostala. Loni v lednu ji vedení federace na třicet dní vyřadilo z nároďáku po opileckém skandálu během reprezentačního srazu.

pha, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události