Satoranský s Krejčím v NBA dali 18 bodů. Výkony Čechů na výhry však nestačily

V NBA se v noci předvedli oba reprezentanti České republiky. Tomáš Satoranský s Vítem Krejčím zaznamenali shodně devět bodů, ale ani jeden vítězství neoslavil. Washington padl s Atlantou 103:118 a Oklahoma podlehla Utahu rozdílem 36 bodů –⁠ 101:137.

Satoranský strávil na palubovce pětadvacet minut. V zápase dokázal přihrát na pět košů, sám pak zaznamenal celkově devět bodů. Jenže soupeř Wizards byl v zápase lepší. Atlanta, která bojuje o postup do play-off, utkání dovedla do vítězného konce a zvítězila 118:103.

Druhý český basketbalista Vít Krejčí nastoupil proti Utahu a odehrál 34. minut. Stejně jako Satoranský naházel rodák ze Strakonic devět bodů, připsal si šest doskoků a šest asistencí. Ale ani jeho tým neuspěl. V souboji s Utahem Oklahoma prohrála 101:137.