Další sporty

Biatlonista Krčmář se stal otcem. Moje nejcennější medaile, uvedl pyšně

Biatlonista Krčmář se stal otcem. Moje nejcennější medaile, uvedl pyšně
Biatlonista Michal Krčmář | Zdroj: Profimedia

Biatlonista Michal Krčmář se po konci sezony dočkal krásné životní události. Společně s partnerkou Romanou totiž přivítali na svět prvorozeného syna, který dostal jméno Viktor. "Tohle je moje nejcennější medaile," uvedl úspěšný sportovec na svých sociálních sítích, kam přidal informaci o tom, že se stal tatínkem. Nezapomněl uvést ani to, kolik chlapeček měří a váží.

"Viktor Krčmář. 3,94 kg. 52 cm. 15:35," takhle biatlonista informoval o narození svého syna fanoušky na sociálních sítích. K příspěvku přidal ale ještě něco. Uvedl totiž, jak je pro něj radostná událost důležitá.

"Tohle je moje nejcennější medaile," napsal ke zprávě o tom, jak se čerstvě narozený chlapeček jmenuje a kolik váží a měří. Medailista z olympijských her i mistrovství světa tak po zisku spousty sportovních vavřínů může oslavit i krásný soukromý úspěch. 

Související obsah

​Po konci letošní sezony si volno užívá plnými doušky. Kromě očekávaného narození potomka si zahrál tradiční posezonní hokej, a dokonce navrhl design vlastních hodinek.

Michal Krčmář se letos účastnil olympijských her v Pekingu, ještě před nimi byly představeny ideje a motivy české olympijské kolekce:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události