Villarreal zdolal Getafe a v LaLize nadále bojuje o evropské poháry

Radost fotbalistů Villarrealu Zdroj: Profimedia

Sobotní program španělské LaLigy nabídl čtyři duely. Nejzajímavější z nich byl duel mezi Getafe a Villarrealem. Žlutá ponorka v něm zvítězila 2:1 a na příčky zajišťující evropské poháry ztrácí aktuálně šest bodů.

Villarreal se dostal do vedení už v sedmé minutě. Alcácer našel krásným pasem za obranu Gerarda Morena, kterému se sice pokus nepovedl úplně podle představ, ale přece jenom Soriu prostřelil. O dva góly do bylo v minutě 16. A opět se zrodil po rychlém brejku. Tentokrát se Moreno vžil do role nahrávače a Manu Triguerose.

Ten se s ničím nemazal a poslal míč přesně na zadní tyč. Madridský celek ale dokázal snížit. V pokutovém přistrčil balon Olivera na Enese Ünala a dal propálil Rulliho. Favorit zápasu už si vedení udržel a zvítězil 2:1.